De LT360G is het nieuwste paradepaardje van Spectra. Deze professionele kruislijnlaser genereert maar liefst drie groene lijnen. Ideaal voor wie zeer regelmatig systeemplafonds of wanden moet plaatsen.
Lijnlaser met 3×360° laserlijnen:
De Spectra laser is voorzien van 3 laserlijnen die 360° projecteren. Het biedt veel gebruiksgemak, de horizontale laserlijn geeft een horizontale lijn over de volledige 360° dus hoeft nooit meer verplaatst te worden binnen dezelfde ruimte. Ook de twee verticale laserlijnen van de Spectra LT360G zijn 360° en staan haaks op elkaar. Dit is noodzakelijk om haakse hoeken uit te zetten voor bijvoorbeeld het plaatsen van systeemwanden of muren.
Ingebouwde fijnafstelling:
De LT360G gebruikt een ingebouwde adapter die de mogelijkheid biedt om de verticale laserlijnen af te stellen met behoud van de haakse hoek op de grond. Verstel met de LT360G dus nauwkeurig de verticale laserlijnen zonder verdraaiing van de haakse hoek. De haakse hoek ofwel het loodpunt op de grond is vaak het startpunt van projecten die haaks geplaatst moeten worden. Andere lijnlasers met losse adapters bieden vaak deze functie niet waardoor dat startpunt wegdraait tijdens het uitlijnen.
Verdraaibare beschermkappen:
De 360° laserlijnen worden geprojecteerd door een “cone” welke wordt afgedekt door glas en vervolgens een beschermkap. Deze metalen beschermkappen worden gedragen door 4 pootjes en blokkeren daarmee soms voor een deel de projectie van de laserlijn. Bij deze laser is het mogelijk om de verticale beschermkappen naar wens te verdraaien. Daarmee kunnen dus eventuele onderbrekingen in de laserlijn weggedraaid worden zodat er een continue lijn geprojecteerd wordt waar dat nodig is.
Allround kruislijnlaser:
Voor het uitzetten van wanden, tegelwerkzaamheden of het uitlijnen van een systeemplafond: het kan allemaal met de Spectra LT360G. Doormiddel van de multifunctionele wandhouder kan de Spectra LT360G gemakkelijk aan de wand bevestigd worden. Deze wandhouder wordt standaard meegeleverd en kan magnetisch of met de los meegeleverde klem bevestigd worden.
Lithium Ion Accu:
De Spectra LT360G heeft een verwisselbare accu die op te laden d.m.v. USB-C! Laad eenvoudig de accu los van het apparaat op, bijvoorbeeld in de bus onderweg naar de klus. Eenmaal geïnstalleerd op de LT360G kan de lijnlaser ook rechtstreeks gebruikt worden op de netstroom als de accu leeg is.
Al onze meetinstrumenten worden voor verzending nagekeken en gekalibreerd in ons eigen servicecenter en worden voorzien van een kalibratiesticker. Hierdoor ontvang je altijd een correct werkend en afgesteld instrument. Zoals aangegeven staat op de sticker, adviseren wij jaarlijks een kalibratie uit te laten voeren. Gratis vervangend instrument gedurende de kalibratie- reparatie periode.
Plus en minpunten:
+ Oplaadbare accu
+ Fijnafstelling zonder verdraaiing van de haakse hoek
+ Zelfnivellerend
– Geen afstandsbediening
Levering:
– Spectra LT360G 3×360° Lijnlaser
– Multifunctionele Wandhouder
– Lithium Ion accu
– Richtplaat
– Oplader
– Koffer
| Bereik: | 35 m, 75 m met ontvanger buiten |
| Nauwkeurigheid: | 3 mm op 10 m |
| Functies: | 1x horizontaal 360°, 2x verticaal 360°, lijnen afzonderlijk in- en uitschakelen |
| Laserklasse: | 2, groen |
| Constructie: | IP54 |
| Accu capaciteit: | 8 uur |
| Toepassing: | Interieurbouw |
| Garantie: | 2 jaar, klik hier voor de voorwaarden |










